Hesi - nawozy i stymulatory kwitnienia

( ilość produktów: 53 )

Hesi to holenderski producent nawozów i stymulatorów kwitnienia. Produkty Hesi charakteryzują się uniwersalnością i stosunkowo niską ceną. Nawozy stanowią połączenie substancji mineralnych i organicznych zapewniających optymalne odżywienie roślin.

 

Zastosowanie produktów Hesi

 

W swojej ofercie Hesi posiada środki przeznaczone do stosowania w tradycyjnej uprawie, hydroponice czy na kokosie. Wśród najpopularniejszych produktów możemy wymienić dający bardzo dobre efekty preparat witaminowy SuperVit i nawóz do storczyków OrchiVit. Produkty Hesi zapewnią optymalne warunki wzrostu na każdym etapie rozwoju rośliny. Stymulują wzrost jej korzeni, poprawiają metabolizm i dotlenienie, a także zapewniają bogate kwitnienie. W ofercie znajdują się także preparaty do regulacji pH. Stosując Hesi, umożliwiamy roślinie wzrost w optymalnych warunkach, dobrą kondycję i odporność na szkodliwe czynniki. Dzięki swojej uniwersalności nawozy Hesi są łatwe w użyciu, mogą z nich korzystać nawet początkujący hodowcy.

 

Oferta Hesi w sklepie Growtent

 

W ofercie naszego sklepu znajdziecie bogatą gamę produktów marki Hesi. Większość środków tego producenta ma charakter uniwersalny i można je stosować przy różnych metodach uprawy. Spośród oferowanych produktów szczególnie polecamy:

 

  • bazowe odżywki – podstawowe nawozy poprawiające warunki wzrostu rośliny;
  • nawozy o ukierunkowanym działaniu: ukorzeniacze, stymulatory kwitnienia, enzymy;
  • preparaty do storczyków;
  • preparaty witaminowe;
  • odżywki dedykowane do upraw hydroponicznych i na kokosie.

 

 Zapraszamy do zapoznania się w ofertą marki Hesi w naszym sklepie.

 

 

 

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel