Lechuza

( ilość produktów: 7 )

Lechuza to niemiecka firma, która swoją działalność rozpoczęła w 2000 roku. W głównej mierze zajmuje się produkcją doniczek wykonanych z wysokiej jakości plastiku. Dzięki przywiązaniu do dobrych surowców oraz zastosowaniu innowacyjnych projektów zyskała sobie grono oddanych klientów. Doniczki Lechuza dostępne są w wielu kształtach, kolorach oraz fakturach i dobrze się prezentują w każdej przestrzeni. Warto dodać, iż są wytrzymałe na różne warunki atmosferyczne i nadają się w równej mierze do umieszczenia w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz.

Specjalistyczne doniczki Lechuza

Doniczki Lechuza zostały zaprojektowane tak, aby zapewniały roślinom doskonałe warunki wzrostu. Za pomocą zintegrowanego systemu nawadniania, utrzymują stały poziom wilgotności. Główną jego częścią jest zbiornik na wodę, który jest zamontowany bezpośrednio pod bryłą korzeniową. Warstwa specjalnego podłoża Lechuza Pon umieszczona między separatorem a ziemią gwarantuje doskonały drenaż. Za jego sprawą korzenie rośliny chronione są przed nadmierną wilgocią, która mogłaby powodować gnicie korzeni.

Inteligentne rozwiązania obecne w doniczkach Lechuza pozwalają również na dużo rzadsze podlewanie. Woda zmagazynowana w zbiorniku powinna wystarczyć na dłuższy czas (nawet do paru tygodni). Roślina sama pobiera jedynie taką ilość wody, jaka jest jej potrzebna. Dodatkowo każda doniczka Lechuza wyposażona jest we wskaźnik informujący nas o stanie wody. Nie musimy już się zastanawiać, czy prawidłowo podlewamy nasze rośliny. Wystarczy, że przypilnujemy, by wskaźnik był na odpowiednim poziomie.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel