Root Pouch

( ilość produktów: 105 )

Root Pouch to firma rodzinna, która zamienia wyrzucone plastikowe butelki w wszechstronny materiał geotekstylny. Doniczki z tkaniny Root Pouch utrzymują rośliny w zdrowiu, pozwalając nadmiarowi wody spływać i pozwalając korzeniom oddychać i rosnąć. Najlepsze doniczki dostępne dla profesjonalnych hodowców.

 

Niezrównane korzyści dla zdrowia roślin dzięki doniczkom Root Pouch

  • Zapobiega krążeniu korzeni w „spirali”
  • Ochrona termiczna zapewnia izolację przed zimowym chłodem i / lub upałem
  • Umożliwia swobodny przepływ powietrza i składników odżywczych
  • Zmniejsza ryzyko wstrząsu związanego z przeszczepem
  • Daje większe plony i wspomaga energiczny wzrost korzeni

 

 

W Root Pouch produkujemy zarówno własne tkaniny, jak i same pojemniki. Wszystkie nasze tkaniny są wolne od BPA i odporne na promieniowanie UV, wykonane w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu i produkowane w bezpiecznym i czystym środowisku. Doniczki Root Pouch są produkowane specjalnie dla profesjonalnych hodowców. Każda tkanina jest zaprojektowana tak, aby spełniała określone potrzeby, idealna do uprawy w gruncie.

Firma Root Pouch jest jedyną firmą produkującą tkaniny, która produkuje tkaniny o różnej gęstości i splotach dla określonych wymagań wzrostu, od cienkościennych tkanin do delikatnych młodych roślin w uprawach, mieszanek włókien naturalnych do uprawy w gruncie, pośrednich tkanin mieszanych do ogólnego użytku na zewnątrz. po bardzo gęste, ciężkie, oddychające tkaniny na okazy drzew krajobrazowych.

Wszystkie tkaniny Root Pouch są tworzone, udoskonalane i projektowane przez profesjonalnych hodowców i ogrodników.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel