Integra Boost - regulatory wilgotności suszu

( ilość produktów: 23 )

Czym są produkty Integra boost do regulacji wilgotności suszu?

Integra Boost to unikalna seria saszetek regulujących wilgotność, które są przeznaczone do przechowywania suszu roślinnego, tytoniu, cygar oraz innych wyrobów. Produkty marki Integra Boost zostały stworzone z myślą o zapewnieniu optymalnych warunków przechowywania, tak aby produkty te utrzymały swoją jakość i świeżość na dłużej.

Saszetki Integra Boost są wyposażone w unikalną technologię regulacji wilgotności, która pomaga utrzymać odpowiedni poziom wilgoci wewnątrz pojemnika, w którym przechowywane są produkty. Integra Boost jest dostępny w różnych rozmiarach i pojemnościach, co pozwala na wybór rozmiaru odpowiedniego do konkretnej ilości przechowywanego produktu. Możemy sprawdzać wilgotność za pomocą specjalnych wskaźników Integra Boost.

Seria Integra Boost Terpene to saszetki, które dodatkowo zawierają terpeny, czyli naturalne związki chemiczne występujące w roślinach, które nadają przechowywanym produktom charakterystyczny aromat i smak. Dodatek terpenów pomaga zachować aromat, i pozwala uzyskać nuty CytrusówSosny czy Chmielu.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel