Canna Aqua Vega & Aqua Flores - nawozy do hydroponiki

( ilość produktów: 6 )

Aqua Vega to profesjonalny preparat odżywczy dla roślin zawierający wszystkie niezbędne elementy dla ich optymalnego rozwoju. Gwarantuje silne rośliny z długimi, żywotnymi pędami. Aqua Vega została opracowana specjalnie w celu optymalnego zaspokojenia potrzeb rośliny w trakcie wzrostu. Aqua Flores to kompleksowy profesjonalny preparat odżywczy dla roślin szybko rosnących, który zawiera wszystkie elementy niezbędne dla optymalnego kwitnienia. Aqua Flores stymuluje wchłanianie i zapewnia każdej roślinie jej charakterystyczny posmak.

Produkty z kategorii Aqua Vega i Aqua Flores

Zastosowanie Aqua Vega i Aqua Flores

Są proste w użyciu, łatwo się rozpuszczają, najlepiej nadają się do użycia w reculkuracyjnych systemach hydroponicznych np. NFT, systemach ebb-and-flow oraz uprawie na cząsteczkach iłu.

Skład Aqua Vega i Aqua Flores

Te preparaty odżywcze również zawierają substancje stabilizujące pH,krzem,kwasy humusowe i fulwowe. Aqua Vega posiada bezpośrednio absorbowany związek azotu, EDDHA wysokiej jakości, chelaty żelaza i mikroelementy, które gwarantują idealny początek kwitnienia. Dodatkowo Aqua Flores wchłania bezpośrednio chelaty mikroelementów, które prowadzą do bujnego kwitnienia

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel