Overdrive

( ilość produktów: 7 )

Advanced Nutrients Overdrive® gwarantuje 100% satysfakcjonujących zbiorów. To dlatego, że Overdrive zawiera unikalny zestaw odpowiednich składników. Overdrive to wyjątkowa formuła, która robi coś, co kiedyś wydawało się niemożliwe

Jak działa Oberdrive

Badania pokazują, że Overdrive ożywia kwitnienie i stymuluje produkcję żywicy, zapachów, terpenoidów, rprzyczynia się do zwwiększenia ozmiaru i innych bardzo pożądanych cech, które zapewnią imponujące zbiory. Advanced nutrients zawiera nigdy wcześniej nie używaną kombinację witamin, materiałów organicznych, składników odżywczych i innych składników, które sprawiają, że Overdrive jest potężną formułą zwiększającą zbiory, używaną przez tysiące hodowców na całym świecie.

Produkty z kategorii Overdrive:

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixel