Wentylatory z klipsem

( ilość produktów: 7 )

Wentylatory na klips to idealne uzupełnienie każdego zestawu uprawowego. Odpowiadają za dobrą cyrkulację powietrza oraz dbają o to aby dwutlenek węgla dotarł do każdej z uprawianych w namiocie roślin. Dzięki poręcznemu klipsowi można przymocować wiatrak do stołu, biurka lub zawiesić na drążku w namiocie uprawowym.

Produkty z kategorii Wentylatory na klips

Efekty używania Wentylatorów na klips

Ponadto wentylatory mieszające z klipsem pomagają obniżyć temperaturę co pozwala roślinom lepiej przyswajać nawozy i mieć lepszy dostęp do wody. Dodatkowo wentylator z klipsem pozwala utrzymać ruch powietrza pomiędzy naszymi roślinami co obniża ryzyko pojawienia się pleśni oraz zapewnia “gimanstykę” naszym roślinom.

Dodatkowe zalety używania Wentylatorów na klips

Rośliny w środowisku naturalnym ruszają się na wietrze przez co wzmacniają się i są mniej łamliwe, dzięki wentylatorowi z wygodnym klipsem można odwzorować ten efekt w zamkniętym pomieszczeniu

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixel