Ziemia Growmix

( ilość produktów: 2 )

Plagron Growmix to mieszanka najlepszych, starannie wyselekcjonowanych rodzajów torfu. Dodatek różnych rodzajów włókien i perlitu skutkuje lekkością i poziomem tlenu występującym tylko w najwyższej jakości podłożach. Obfita obecność unikalnych odlewów robaków Plagron zapewnia energiczny wzrost roślin i zwiększoną retencję wody. Składniki odżywcze, które zostały dodane do Growmix to starannie dobrana kombinacja nawozów, która spełnia wszystkie potrzeby rośliny w ciągu pierwszych trzech tygodni.

Sposób użycia ziemi Growmix

Growmix jest idealną bazą dla optymalnego wzrostu i kwitnienia oraz zapewnia jakość, którą Plagron dostarcza od lat. Aby uzyskać najlepsze plony polecamy używać ziemi Growmix w połączeniu z Plagron Terra Grow, Terra Bloom i dodatkiem Plagron Green Sensation. Dodatek różnych rodzajów włókien i perlitu skutkuje lekkością i poziomem tlenu występującym tylko w podłożach najwyższej jakości. Plagron zapewnia energiczny wzrost roślin i zwiększoną retencję wody. Składniki odżywcze, które zostały dodane do Growmix to starannie dobrana kombinacja nawozów, która spełnia wszystkie potrzeby rośliny w ciągu pierwszych trzech tygodni.

Produkty z kategorii Growmix

Charakterystyka i skład ziemi Growmix

Growmix jest idealną bazą dla optymalnego wzrostu i kwitnienia oraz zapewnia jakość, którą Plagron dostarcza od lat. Plagron Growmix jest gotowym do użycia podłożem do doniczkowania i przesadzania wszystkich roślin kwitnących. Zacznij od nawożenia po trzecim tygodniu.

  • torf
  • perlit
  • odchody robaków

pH (EN13037): 5,9 - 7,2

EC (1:1,5): 1,0 - 1,5 mS/cm

Wstępnie nawożony nawozem mineralnym 1,8 kg/m³ (NPK 12-14-24) firmy Plagron.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixel