Ziemia Light mix

( ilość produktów: 5 )

"Plagron Lightmix to mieszanka najlepszych, starannie wyselekcjonowanych rodzajów torfu. Dodatek różnych rodzajów włókien i perlitu skutkuje lekkością i poziomem tlenu występującym tylko w podłożach najwyższej jakości. Do Lightmix dodano tylko minimalną ilość składników odżywczych. To sprawia, że ​​Lightmix jest idealnym podłożem do dla małych jak i dorosłych roślin. Dzięki zastosowaniu małej ilości nawozów na około 1 tygodnia, sami mamy możliwość dawkowania ilości nawozów. Lightmix daje najwyższe plony w połączeniu z dodatkami firmy Plagron. Stosowanie Plagron Lightmix to podłoże do bezpośredniego użycia podczas sadzenia i przesadzania roślin kwitnących. Zacznij nawozić po pierwszym tygodniu.

Produkty z kategorii Plagron Lightmix

Zalety Ziemi Lightmix

  • -Wstępnie nawożone przez tydzień dla szybkiego startu.
  • -Szybkie ukorzenianie dzięki niskiej wartości EC.

Charakterystyka Plagron Light Mix

Torf, perlit. pH (EN13037): 6 - 7 EC (1:1,5): 0,7 - 1,1 mS/cm Wstępnie nawożony nawozem mineralnym 1,5 kg/m³ (NPK 12-14-24)"

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel