Panele Led COB

( ilość produktów: 4 )

Zapewnienie roślinom prawidłowych warunków do rozwoju w ramach hodowli w zamkniętych pomieszczeniach wymaga zastosowania m.in. odpowiedniego oświetlenia. Cena zakupu lamp z górnej półki może być jednak odstraszająca, dlatego nasz growshop proponuje model LED COB grow. To tańszy, choć wcale nie mniej zasługujący na uwagę produkt, dzięki któremu można stworzyć uprawie właściwe nasłonecznienie. Proponujemy modele o różnych parametrach, dlatego jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie tutaj artykuły spełniające określone kryteria.

Oświetlenie z górnej półki w atrakcyjnej cenie

Jeśli zależy Ci na znalezieniu optymalnego źródła światła do domowej uprawy roślin, a nie stać Cię na zakup w pełni profesjonalnych paneli oświetleniowych z linii Led PRO, być może zainteresują Cię tańsze panele Led COB. Wśród prezentowanych modeli paneli oświetleniowych znajdziesz wysokiej klasy reflektory o dużej mocy, wyposażone w diody emitujące światło o długości fal optymalnej dla efektywnego wzrostu roślin odciętych od światła naturalnego. Inwestując w nowoczesne lampy Led Grow oszczędzasz nie tylko na rachunkach za prąd (lampy tego typu zużywają znacznie mniej energii niż lampy HPS), ale także zmniejszasz ilość ciepła emitowanego przez lampy oraz zwiększasz efektywność wzrostu roślin. Panele Led COB emitują światło o takiej barwie, która jest wymagana do zainicjowania i maksymalizacji procesu fotosyntezy zachodzącego w liściach.

 

Ważnym aspektem przemawiającym za wyborem właśnie tego oświetlenia jest trwałość. Jego żywotność pozwala na efektywnie korzystanie z emitowanego promieniowania przez wiele lat, co wpływa wprost na oszczędność. Niskie koszty eksploatacji paneli COB Led Grow oferowanych przez nasz sklep internetowy wynikają także z niewielkiego zużycia energii, a to przekłada się na minimalny wpływ na wysokość rachunków za prąd.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel