Plagron Alga grow & Alga Bloom - na wzrost i kwitnienie

( ilość produktów: 15 )

Alga Grow to podstawowy nawóz dla roślin, który został stworzony specjalnie do upraw glebowych. Alga Grow stosuje się w fazie wzrostu rośliny. Ten nawóz oparty na algach wspomaga zdrowy i zrównoważony wzrost oraz dobry rozwój korzeni. Alga Grow zapewnia roślinie solidną podstawę do obfitego kwitnienia w kolejnej fazie.

Alga Bloom to podstawowa odżywka dla roślin, która została stworzona specjalnie do upraw glebowych. Alga Bloom stosuje się w fazie kwitnienia rośliny. Ten nawóz na bazie alg pomaga w tworzeniu zdrowych roślin, które obficie kwitną.

Produkty z kategorii Alga Grow & Alga Bloom

Dawkowanie i zastosowanie Alga Grow

Dobrze wstrząsnąć przed użyciem. Dodać maksymalnie 4 ml Alga Grow na 1 litr wody (1:250). Użyj tego roztworu za każdym razem, gdy rośliny są nawadniane w fazie wzrostu. Nawóz NPK (4-2-4)

Dawkowanie i zastosowanie Alga Bloom

Dobrze wstrząsnąć przed użyciem. Dodać maksymalnie 4 ml Alga Bloom na 1 litr wody (1:250). Użyj tego roztworu za każdym razem, gdy rośliny są nawadniane podczas fazy kwitnienia. Charakterystyka Nawóz NPK (3-2-5)

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel