Zestaw nawozów i boosterów BioBizz TryPack Indoor & Outdoor

( ilość produktów: 2 )

Jeśli interesuje Cię pomysł uprawy w pomieszczeniach, ale nie wiesz, jak zacząć, wypróbuj Biobizz Try Pack Indoor.

O produktach Trypack indoor & outdoor

Nie można wybrać lepiej kupując biobizz Trypac wysokiej jakości, niedrogim, kompletnym pakietem. Zaprojektowany tak, aby był łatwy w stosowaniu, można go również łączyć z dowolnymi innymi produktami Biobizz lub zestawami nawozów, aby zmaksymalizować plony i zminimalizować koszty. Ta kombinacja zapewnia podstawowe żywienie dla 1-4 roślin.

Produkty z serii Trypack:

Dawkowanie Trypack

TriPack Outdoor firmy Biobizz, wybór nawozów najczęściej stosowanych na zewnątrz, gdzie wymagane jest powolne rozpuszczanie składników odżywczych, ponieważ zarówno wzrost, jak i kwitnienie trwają nieco dłużej niż w pomieszczeniach.

Zaczynamy od Fish Mix, nawozu bazowego, stworzonego z emulsji rybnej, dzięki której gwarantujemy bujny wzrost. Produkt stymuluje korzenie, poprawiając przyswajanie minerałów i aminokwasów. Będziemy mogli przyspieszyć proces wzrostu, zaczynając kwitnienie znacznie wcześniej niż oczekiwano.

BioBloom z zestawu Trypack

Kolejnym, który zostanie opisany, będzie Bio Bloom, który pojawia się również w Try Pack do wnętrz. Produkt ten jest niezbędny, aby roślina zaczęła kwitnąć w najlepszy sposób, ponieważ zapewni wszystkie niezbędne składniki odżywcze do prawidłowego rozwoju owoców.

Na koniec użyjemy również produktu tuczącego, do tego mamy Top Max, wzmacniacz kwitnienia, zdolny do pozostawienia kwiatów grubych i pełnych żywicy. Jest całkowicie naturalnego pochodzenia, dzięki czemu nie pozostawia niechcianych śladów w smaku naszych pąków.

Zawsze radzimy dobrze mierzyć dawki składników odżywczych, korzystając z prostych tabel, które udostępnia nam BioBizz.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel