Pielęgnacja roślin

( ilość produktów: 23 )

Internetowy sklep GROWTENT to growshop, gdzie w korzystnych cenach rynkowych nabędziesz efektywne środki ochrony roślin przed bakteriami, wirusami i grzybami. W tym dziale przygotowaliśmy preparaty pielęgnacyjne cenionej marki APTUS HOLLAND. Wśród oferowanych produktów znajdziesz regulatory wzrostu, stymulatory kwitnienia i dojrzewania, mieszanki wzmacniające system korzeniowy, organiczne ulepszacze gleby i produkty zwiększające odporność upraw. Sprzedajemy artykuły w różnej wielkości, co pozwala optymalnie dobrać je do aktualnych potrzeb.

Środki do pielęgnacji i ochrony roślin APTUS HOLLAND - postaw na sprawdzoną markę

Sprzedawane środki do pielęgnacji i ochrony roślin marki APTUS HOLLAND to cenione wśród hodowców nawozy wykorzystywane w uprawach tradycyjnych i hydroponicznych. Dzięki unikalnej formule dostarczają niezbędnych substancji mineralnych, mikroelementów, aminokwasów, soli i witamin podczas całego cyklu życia chroniąc, odżywiając oraz stymulując rozwój. W katalogu mamy produkty w formie płynnej i granulatu.

Środki ulepszające podłoże

W tym asortymencie proponujemy również specjalistyczne koncentraty przeznaczone do ulepszania jakości gleby. Specjalnie zaprojektowany mix enzymów powoduje, że rośliny z takiego podłoża lepiej absorbują składniki odżywcze, począwszy od fazy wegetatywnej aż do etapu kwitnienia. Dodatkowo środek usuwa martwą organiczną materię i resztki korzeni.

Już teraz zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi środkami do pielęgnacji i ochrony APTUS HOLLAND.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel