Podłoża do siewek i małych roślin

( ilość produktów: 5 )

Każda uprawa roślin w zależności od wielkości i gatunku wymaga stworzenia określonych warunków do prawidłowego rozwoju. Oprócz odpowiedniego poziomu napowietrzenia, oświetlenia czy nawożenia kluczową rolę odgrywa jakość ziemi. Warto postawić na sprawdzone mieszanki o zbilansowanej zawartości składników odżywczych. W tym dziale sklepu GROWTENT znajdziesz w atrakcyjnych cenach podłoża do wysiewu i pikowania. Dzięki homogenicznej strukturze i specjalnie opracowanemu składowi gleby zapewnisz optymalne warunki dla kiełkowania i ukorzeniania się małych sadzonek.

Specjalistyczne podłoże do wysiewu, pikowania, kiełkowania i ukorzenienia się małych roślin

Nasz internetowy growshop oferuje ziemię do wysiewu, pikowania, kiełkowania i ukorzeniania się małych roślin. Podłoże jest bogate w substancje organiczne i nawozy mineralne, co zapewnia sadzonkom odpowiednie odżywianie się. Chcesz zagwarantować optymalne warunki rozwoju dla nowo posadzonych ziół czy kwiatów? Postaw na sprawdzone produkty, które znajdziesz w tym asortymencie!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel