Tace do wysiewu nasion

( ilość produktów: 14 )

Ta kategoria asortymentowa obejmuje uprawowe tacki do wysiewu nasion. Sprzedawane artykuły pochodzą od renomowanych producentów. Dzięki temu masz pewność, że spełniają wszystkie wymagane normy i standardy jakości dla tej kategorii produktowej. Wyroby są wykonane z surowców, które zapewniają świetny przepływ wody oraz powietrza, tym samym gwarantując odpowiednie środowisko do kiełkowania roślin. To świetna alternatywa dla tradycyjnych doniczek. Specjalnie zaprojektowane kostki z otworami pozwalają na wygodne umieszczenie pojedynczej sadzonki.

Taca wysiewna - praktyczne rozwiązanie dla każdego hodowcy

Największą zaletą produktu jest fakt, że pozwala zmieścić wiele roślinek na niedużej powierzchni. Gdy przyjdzie moment na przesadzanie do większych pojemników lub do gruntu, będziesz mieć doskonale ukształtowane rośliny o mocnym systemie korzeniowym. Taca do wysiewu nasion to praktyczne rozwiązanie dla mniejszych domowych hodowli, jak i profesjonalnych ogrodowych/szklarniowych upraw. Growshop zaprasza do składania zamówień!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel