Tace do wysiewu nasion

( ilość produktów: 13 )

Ta kategoria asortymentowa obejmuje uprawowe tacki do wysiewu nasion. Sprzedawane artykuły pochodzą od renomowanych producentów. Dzięki temu masz pewność, że spełniają wszystkie wymagane normy i standardy jakości dla tej kategorii produktowej. Wyroby są wykonane z surowców, które zapewniają świetny przepływ wody oraz powietrza, tym samym gwarantując odpowiednie środowisko do kiełkowania roślin. To świetna alternatywa dla tradycyjnych doniczek. Specjalnie zaprojektowane kostki z otworami pozwalają na wygodne umieszczenie pojedynczej sadzonki.

Taca wysiewna - praktyczne rozwiązanie dla każdego hodowcy

Największą zaletą produktu jest fakt, że pozwala zmieścić wiele roślinek na niedużej powierzchni. Gdy przyjdzie moment na przesadzanie do większych pojemników lub do gruntu, będziesz mieć doskonale ukształtowane rośliny o mocnym systemie korzeniowym. Taca do wysiewu nasion to praktyczne rozwiązanie dla mniejszych domowych hodowli, jak i profesjonalnych ogrodowych/szklarniowych upraw. Growshop zaprasza do składania zamówień!

Organiczne tace do wysiewu - wkład z kostek pochodzenia organicznego 

Tace do wysiewu nasion z kostkami z materiału organicznego są doskonałym wyborem dla osób poszukujących ekologicznego i skutecznego rozwiązania w ogrodnictwie. Kostki wykonane z materiałów organicznych, takich jak torf czy kokos, zapewniają optymalne warunki dla kiełkowania i pierwszych etapów wzrostu roślin. Są one biodegradowalne i zwykle bogate w niezbędne mikroelementy.

Mineralne tace do wysiewu - taca z kostkami mineralnymi

Tace do wysiewu z kostkami z wełny mineralnej to nowoczesne i efektywne narzędzie dla każdego ogrodnika. Wełna mineralna doskonale utrzymuje wilgoć i pozwala na równomierne rozprowadzenie powietrza wokół korzeni, co sprzyja szybszemu i zdrowszemu wzrostowi roślin. Idealne dla hydroponiki i upraw konwencjonalnych.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel