Eazy plug

( ilość produktów: 14 )

Tace do wysiewu od Eazy Plug - łatwy w użyciu sposób na kiełkowanie i ukorzenianie 

Tace do wysiewu od firmy Eazy Plug są znane ze swojej jakości i efektywności w przyspieszaniu procesu kiełkowania i ukorzeniania. Wykonane z materiałów, które doskonale zatrzymują wodę, a jednocześnie zapewniają optymalny drenaż, te tace są idealnym rozwiązaniem dla zarówno hobbystycznych, jak i profesjonalnych ogrodników.

EAZY MIXX - specjalna ziemia do wysiewu, pikowania oraz ukorzeniania młodych roślin

Ziemia do wysiewu Eazy Plug, znana jako EAZY MIXX, to produkt zaprojektowany z myślą o optymalnym rozwoju korzeni roślin. Dzięki doskonałemu przepływowi wody i powietrza, zapewnia ona idealne warunki dla kiełkowania i ukorzeniania. Dodatek mocno oczyszczonego kokosu utrzymuje stabilny poziom wilgotności, dodatkowo ułatwiając transport wody w podłożu. EAZY MIXX to więc nie tylko wysokiej jakości produkt, ale również gwarancja zwiększenia prawdopodobieństwa udanego kiełkowania i ukorzenienia sadzonek czy klonów.

Zestawy do kiełkowania - propagator z tacą do wysiewu do kiełkowania klonów i sadzonek

Zestawy do kiełkowania, które łączą propagator z tacą do wysiewu od firmy Eazy Plug, to kompletne rozwiązanie dla każdego, kto chce szybko i efektywnie rozpocząć uprawę roślin od samego początku. Propagator zapewnia optymalne warunki wilgotności i temperatury, podczas gdy taca Eazy Plug oferuje doskonałe środowisko dla kiełkujących nasion. Dzięki tej kombinacji, rośliny rosną zdrowe i silne od najwcześniejszych etapów życia, co gwarantuje sukces w dalszej uprawie.

Organiczne kostki do tac Eazy Plug - kostki do ukorzeniania 

Wymiennych kostek do tac Eazy Plug nie trzeba specjalnie przedstawiać. Są one zaprojektowane tak, by idealnie pasować do tac tej samej marki, co ułatwia ich obsługę i zwiększa wydajność uprawy. Wyróżniają się stabilną strukturą, przepływem wody i powietrza, co znacząco wpływa na szybkość i jakość ukorzeniania roślin.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel