Jiffy - krążki torfowe i doniczki bio

( ilość produktów: 40 )

Jiffy Company - wiodący norweski producent produktów z torfu do uprawy roślin

Firma Jiffy jest międzynarodową firmą z siedzibą w Norwegii, specjalizującą się w produktach do uprawy roślin, zarówno dla profesjonalnych ogrodników, jak i hobbystów. Ich asortyment obejmuje szeroką gamę produktów, od doniczek torfowych przez różne podłoża, aż po zestawy do wysiewu nasion. Dzięki globalnej obecności i uznaniu na rynku, Jiffy jest jednym z liderów w swojej branży.

Doniczki biodegradowalne - torfowe doniczki od firmy Jiffy

Doniczki torfowe od firmy Jiffy to wygodne i ekologiczne rozwiązanie dla każdego ogrodnika. Zaprojektowane z myślą o łatwym ukorzenianiu i przenoszeniu roślin, stanowią one idealne środowisko dla młodych sadzonek. Dodatkowo, są one biodegradowalne, co sprawia, że są również przyjazne dla środowiska.

Krążki torfowe od Jiffy - łatwy sposób na kiełkowanie bez konieczności przesadzania 

Krążki torfowe Jiffy ułatwiają produkcję zdrowych rozsad, oferując idealne warunki dla siewek i sadzonek. Dostępne w różnych rozmiarach, te praktyczne krążki ograniczają ryzyko gnicia i wspierają swobodny rozwój korzeni. Są łatwe w użyciu i szeroko dostępne w sklepach ogrodniczych.

Zestawy do wysiewu nasion od Jiffy - propagatory z wkładem torfowym

Zestawy do wysiewu nasion od Jiffy, składające się z propagatora i wkładu torfowego, to kompleksowe rozwiązanie dla ogrodników. Zestawy te oferują wszystko, czego potrzebujesz do skutecznego kiełkowania nasion w jednym pakiecie.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel