Co dobrać do Biobizz Trypack Indoor?

2022-10-21
Co dobrać do Biobizz Trypack Indoor?

Jakie wybrać podłoże do Biobizz Trypack Indoor ?

Wybierając zestaw trypack indoor warto zainwestować w dedykowane podłoże od Biobizz. Mieszanki od Biobizza są hermetycznie pakowane, pozbawione robaków i wszelkiej materii, która może powodować rozwój szkodników i różnych chorób naszych roślin. W przypadku Trypack Indoor odpowiednim podłożem będzie ziemia Light-Mix, pozbawiona nawozów. W trypack indoor znajdziemy nawozy na wzrost - Bio Grow, które zapewnią nawóz na pierwsze tygodnie rozwoju naszej rośliny. W przypadku kiedy sami komponujemy swój zestaw nawóz możemy zastosować ziemię All-mix która zawiera już składnik odżywczy na pierwsze tygodnie. W tej opcji możemy pominąć bio-grow i zainwestować w pozostałe rozszerzenia np. Root Juice (wzmacniacz korzeni) czy Bio heaven - czyli aminokwasy, będące podstawowym budulcem białek i enzymów niezbędnych dla rozwoju i metabolizmu rośliny.

 

Trypack indoor - jakie rozszerzenie wybrać w pierwszej kolejności ?

Na to pytanie jest cięzko odpowiedzieć, ponieważ każde rozszerenie może być przydatne na poszczególnej fazie wzrostu. Wybierz rozszerzenie w zalezności od fazy rozwoju roślinyZe swojej strony polecamy:

Biobizz Leaf Coat

To naturalny ochraniacz i wzmacniacz roślin, wykonany jest z naturalnego lateksu pochodzącego z wosku pszczelego.Leaf Coat tworzy przepuszczalną, samodegradującą się barierę wokół rośliny, która rozpuszcza się w ciągu 3-4 dni. Ta bezpieczna bariera chroni liście przed wahaniami temperatury, a co najważniejsze zapobiega utracie wody, co umożliwia szybszy rozwój korzeni. Leaf Coat to naturalny ochraniacz i wzmacniacz roślin

Biobizz Fish Mix

To niezwykle silny nawóz, który zapewnia gwałtowną wegetację oraz stymuluje produkcję mikroorganizmów i życia bakteryjnego w glebie. Fish mix może być też używany w drugim tygodniu wzrostu zamiast bio-grow,a następnie zastąpiony przez mix Bio Bloom and bio grow na czas kwitnienia.

Biobizz Bio Heaven

To wysokiej jakości środek metabolizujący, zawierający naturalne aminokwasy, zwiększający przyswajalność składników mineralnych przez roślinę z około 35% do nawet 90-95%! 

Biobizz Alg-A-Mic

To świetny środek łagodzący stres i zarazem stymulator na etap wzrostu. To organiczny ekstrakt z wodorostów, pełen naturalnych hormonów i specjalnego gatunku alg morskich. Jest to jeden z tych produktów, w których rośliny reagują bardzo szybko - nawet w ciągu kilku godzin od użycia. Dodatkowo algamic stymuluje fotosyntezę i wchłanianie chlorofilu, zapewniając bujne, bardziej zielone rośliny. Może być stosowany podczas długich okresów upałów lub zimna, aby poprawić odporność roślin na temperaturę, złagodzić stres spowodowany przesadzaniem, przycinaniem lub treningiem. Alg a mic to także dobry sposób na przenawożenie, w połączeniu z wodą odblokują Twoją roślinę w ciągu paru dni!

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel