Fotorelacja papryczek chilli vol.6

2018-07-18
Fotorelacja papryczek chilli vol.6

Fotorelacja papryczek chilli vol.6

Od ostatniego wpisu w naszym blogu minął niecały miesiąc, a w naszym growroomie nastąpiły duże zmiany. Rośliny wypełniają już całą powierzchnię boxa a na szczególną pochwałę zasługuje odmiana Mucho Nacho, która od jakiegoś czasu kwitnie dając dużo owoców. Dotychczas nie widać żadnych deficytów czy oznak przenawożenia.
Standardowo jesteśmy bardzo zadowoleni z systemu autopot, który przyzwyczaił nas już do bezobsługowej i co najważniejsze bezstresowej pracy. 

Dodatkowo świetnie sprawdza się oświetlenie Luckygrow Modular 550. Lampa pobiera z gniazdka 300W i sprawdza się świetnie w namiocie 1,2x1,2m. 

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z naszego boxa. 


   

 


    

Śledźcie nasz blog aby być na bieżąco z naszą fotorelacją! ;)

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2018
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel