W ofercie firmy Growtent znajdziecie Państwo pełną paletę nawozów organicznych i preparatów wspomagających uprawę roślin, produkcji holenderskiej firmy Biobizz. Sprzedawane przez nas produkty mogą być stosowane z powodzeniem w uprawach glebowych, w podłożu z włókna kokosowego, czy w hydroponice. Wśród nich znajdziecie Państwo zarówno nawozy stosowane w fazie wzrostu roślin, jak i nawozy wykorzystywane w fazie kwitnienia.

 

Bogaty wybór odżywek i stymulatorów

 

Oferujemy również bogaty wybór różnego typu odżywek i stymulatorów podnoszących odporność roślin, bądź wpływających na ich kwitnienie, czy umacnianie systemu korzeniowego. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą produktów firmy Biobizz oraz nawozów innych czołowych producentów materiałów dla growerów.

Sortuj po:
Wyświetl
« 12
Sortuj po:
Wyświetl
« 12
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Akceptuje
pixel